Selena Gomez Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selena İle İlgili Her Şey!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Justin Bieber: Annem İçmesine Rağmen İyi Biri!

2 posters
YazarMesaj
Teardrop.
Yöneticiler
Yöneticiler
Teardrop.

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Justin Bieber: Annem İçmesine Rağmen İyi Biri! Left_bar_bleue99999/99999Justin Bieber: Annem İçmesine Rağmen İyi Biri! Empty_bar_bleue  (99999/99999)

Justin Bieber: Annem İçmesine Rağmen İyi Biri! Empty
MesajKonu: Justin Bieber: Annem İçmesine Rağmen İyi Biri!   Justin Bieber: Annem İçmesine Rağmen İyi Biri! Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 9:34 pm

Justin Bieber: Annem İçmesine Rağmen İyi Biri! Ste_exclusive__j_4962700
İngiliz Guardian gazetesine konuşan Justin, annesinin içki problemi olmasına karşın çok iyi bir insan olduğunu söyledi.

“Annem çok iyi biridir. Hatalar yaptı. İçki problemi var ve muhtemelen uyuşturucuya da bulaşmış olabilir. Bunu bana kendisi anlattı ve bu alışkanlıkların ikimize de zararı olduğu için çok üzgün. Sanırım ben bütün bunları denemeyeceğim çünkü annem zaten tümünü denedi. Doğduğumda sigara içmeyi bırakmış. İçkiyi de bırakmaya çalışıyor. Tüm bunları benim için yapıyor.”

Bieber son zamanlarda yaşadığı dikkat bozukluğu problemi hakkında da konuştu;

“Okul sezonunda toplam 3 saat eğitim görüyorum. Dersler birebir oluyor. Bence bu çok iyi. Bir şeyi anlamayınca kopuyorum. Sıkılıyorum ve dikkatim tamamen dağılıyor. Öğretmenim gerçekten iyi biri. Her saat başı derse 5-10 dakika ara veriyor.”
Dane.
Üye
Üye
Dane.

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Justin Bieber: Annem İçmesine Rağmen İyi Biri! Left_bar_bleue0/0Justin Bieber: Annem İçmesine Rağmen İyi Biri! Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Justin Bieber: Annem İçmesine Rağmen İyi Biri!   Justin Bieber: Annem İçmesine Rağmen İyi Biri! Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 8:55 pm

Sağol canım
http://www.mileycyrusfann.hareketforum.net
Teardrop.
Yöneticiler
Yöneticiler
Teardrop.

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Justin Bieber: Annem İçmesine Rağmen İyi Biri! Left_bar_bleue99999/99999Justin Bieber: Annem İçmesine Rağmen İyi Biri! Empty_bar_bleue  (99999/99999)

MesajKonu: Geri: Justin Bieber: Annem İçmesine Rağmen İyi Biri!   Justin Bieber: Annem İçmesine Rağmen İyi Biri! Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 4:24 pm

Önemli değil canım <3

Justin Bieber: Annem İçmesine Rağmen İyi Biri!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Justin Bieber Oyuncak Oldu.
» Justin Tokyo'yu fethetti
» Justin Bieber: Hayranlarımın Sevgisi Gerçek Değil!
»  Justin Bieber Terkedilmiş Köpekler İçin Çalışıyor!
» Sean Kingston feat. Justin Bieber - "Eenie Meenie