Selena Gomez Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selena İle İlgili Her Şey!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Miley Üniversiteye Gitmiyor!

3 posters
YazarMesaj
Teardrop.
Yöneticiler
Yöneticiler
Teardrop.

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Miley Üniversiteye Gitmiyor! Left_bar_bleue99999/99999Miley Üniversiteye Gitmiyor! Empty_bar_bleue  (99999/99999)

Miley Üniversiteye Gitmiyor! Empty
MesajKonu: Miley Üniversiteye Gitmiyor!   Miley Üniversiteye Gitmiyor! Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 3:08 pm

Miley Cyrus henüz 18 yaşında bile değil ancak şimdiden hayatımızda görebileceğimizden bile daha fazla para kazanmış durumda.

Miley çok meşgul programına rağmen eğitimine evden okuyarak devam etti. GED (General Educational Development) (Amerika'da bir sınav) Sınavı'nı geçtikten sonra, üniversiteye gitmeyeceğini itiraf etti.

"Kız kardeşim iki seneliğine üniversiteye gitti ve daha sonra müzisyen olmak istedi ve şimdi de bir müzisyen." dedi Miley.

"Şimdiden ne yapmak istediğimi biliyorum ve eğer geri dönmek istediğim bir zaman olursa, dönebilirim. Ben büyükannemden öğrendim. O, üniversiteye 67 yaşında gitti ve 70 yaşında mezun oldu ve o zamandan beri bir öğretmen. Şu an 77 yaşında, yani istediğiniz zaman istediğinizi yapabilirsiniz."

Miley daha henüz Los Angeles'ta bir köşk için $3.4 milyon dolar ödedi ve yükseltmesi gereken bir albümü var. Şu anda devam eden bir film işi var ve yakın bir zamanda müziği bırakmayı düşünmüyor, yani üniversiteye gitmese bile, nasıl zaman bulacağını bilmiyoruz.
Michnes&
Moderatör
Moderatör
Michnes&

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Miley Üniversiteye Gitmiyor! Left_bar_bleue30000/99999Miley Üniversiteye Gitmiyor! Empty_bar_bleue  (30000/99999)

MesajKonu: Geri: Miley Üniversiteye Gitmiyor!   Miley Üniversiteye Gitmiyor! Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 5:34 pm

İşleri yoğun olsada.
Eğitim hayatındada başarılı olmayı denemeliydi bence.
Teşekkürler bi'tanem.
Dane.
Üye
Üye
Dane.

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Miley Üniversiteye Gitmiyor! Left_bar_bleue0/0Miley Üniversiteye Gitmiyor! Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Miley Üniversiteye Gitmiyor!   Miley Üniversiteye Gitmiyor! Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 6:13 pm

Eğitimine devam etmesini çok isterdim.
Sağol canım.
http://www.mileycyrusfann.hareketforum.net
Teardrop.
Yöneticiler
Yöneticiler
Teardrop.

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Miley Üniversiteye Gitmiyor! Left_bar_bleue99999/99999Miley Üniversiteye Gitmiyor! Empty_bar_bleue  (99999/99999)

MesajKonu: Geri: Miley Üniversiteye Gitmiyor!   Miley Üniversiteye Gitmiyor! Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 8:50 pm

Önemli değil kızlar <3

Miley Üniversiteye Gitmiyor!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Küçük Miley
» Miley Ray Cyrus
» Yardımsever Miley<3
» HAPPY BİRTHDAY MİLEY
» Miley Barbie'lerden vazgeçmiyor