Selena Gomez Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selena İle İlgili Her Şey!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Vanessa Hudgens Evini Temiz Tutmaya Çalışıyor

2 posters
YazarMesaj
Teardrop.
Yöneticiler
Yöneticiler
Teardrop.

Kişi sayfası
Rep Puanı:
 Vanessa Hudgens Evini Temiz Tutmaya Çalışıyor Left_bar_bleue99999/99999 Vanessa Hudgens Evini Temiz Tutmaya Çalışıyor Empty_bar_bleue  (99999/99999)

Vanessa Hudgens Evini Temiz Tutmaya Çalışıyor Empty
MesajKonu: Vanessa Hudgens Evini Temiz Tutmaya Çalışıyor    Vanessa Hudgens Evini Temiz Tutmaya Çalışıyor Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 5:02 pm

High School Musical’ın yıldızı Vanessa Hudgens evini temiz tutmaya çabaladığını ve bütün yedek zamanını evinde harcadığını itiraf etti.
Aktris geçenlerde kendi evine taşındı ve annesiz yaşamının ne kadar zor olduğunu farketmeye başladı.
Vanessa 'Evi temiz tutmak için çabalıyorum.Ben her zaman benim mutfağımdayım,tezgahların aşağısını fırçalıyorum,ve tabakları temizliyorum.Ben,annemin, şimdi nasıl hissettiğini anlıyorum' dedi.
High School Musical yıldızısı Zac Efron'la çıkıyor olan Vanessa,yalnız yaşamayı sevmesine rağmen,arkadaşları ve ailesi için probleme sebep olduğunu itiraf etti.
'Ben,evimde tamamen rahat hissederim, ama bütün arkadaşlarım, benim için korkar ve ben tabii ebeveynlerimin biraz panik olduğunu söyleyebilirim. Yalnız yaşamanın hakkında en iyi şey,arkadaşlarımın evime her ne zaman olursa olsun gelebildiği' dedi
Vanessa, geçen yıl $ 2.75 milyon'a Tuscan-style California'da ev satın aldı.
Vanessa altı yatak odası,kaplıca,küçük bir şelale,bir barbekü adası,altı banyo ve bir yüzme havuzu olan eviyle övünüyor
Michnes&
Moderatör
Moderatör
Michnes&

Kişi sayfası
Rep Puanı:
 Vanessa Hudgens Evini Temiz Tutmaya Çalışıyor Left_bar_bleue30000/99999 Vanessa Hudgens Evini Temiz Tutmaya Çalışıyor Empty_bar_bleue  (30000/99999)

MesajKonu: Geri: Vanessa Hudgens Evini Temiz Tutmaya Çalışıyor    Vanessa Hudgens Evini Temiz Tutmaya Çalışıyor Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 11:39 am

Teşekkürler.
Teardrop.
Yöneticiler
Yöneticiler
Teardrop.

Kişi sayfası
Rep Puanı:
 Vanessa Hudgens Evini Temiz Tutmaya Çalışıyor Left_bar_bleue99999/99999 Vanessa Hudgens Evini Temiz Tutmaya Çalışıyor Empty_bar_bleue  (99999/99999)

MesajKonu: Geri: Vanessa Hudgens Evini Temiz Tutmaya Çalışıyor    Vanessa Hudgens Evini Temiz Tutmaya Çalışıyor Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 12:38 pm

Önemli değil. Laughing

Vanessa Hudgens Evini Temiz Tutmaya Çalışıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vanessa Anne Hudgens
» Vanessa Hudgens & Zac Efron Ayrıldı!
» Vanessa Hudgens-Anthony Cutajar
»  Justin Bieber Terkedilmiş Köpekler İçin Çalışıyor!