Selena Gomez Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selena İle İlgili Her Şey!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Joe ve AshLey

2 posters
YazarMesaj
walworina
Moderatör
Moderatör
walworina

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Joe ve AshLey  Left_bar_bleue100/99999Joe ve AshLey  Empty_bar_bleue  (100/99999)

Joe ve AshLey  Empty
MesajKonu: Joe ve AshLey    Joe ve AshLey  Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:40 pm

Geçtiğimiz hafta düzenlenen, Disney'in katkılarıyla hazırlanan"Vamir Haf...tası" büyük ilgi gördü. Yaklaşık 3.000.000 kişi bu uygulamaya girebilmek için başvuruda bulunurken sadece bir tanesi Joe ve Ashley'le bir hafta geçirdi. Bu şanslı kızın adı Paige, Paige gözlemlerini Ocean Up'a yazdı. Pai...ge: 'Onlarla karşılaştığımda kalbimin atmadığını hissediyordum. Ancak bir haftanın sonunda onlarla yıllardır arkaşmışız gibi hissetmeye başladım.

aslına bakarsanız ben mutlu olmalarını istiyorum diyemem demi ne kadar dostça ayrıldık desede içinde fırtınalar estiğini tahmin etmek zor değil bu benim görüşüm ama asla demi'nin mutsuzluğu üzerine mutluluk kuramayacaklarını düşünen biriyim
https://www.facebook.com/pages/Selena-Marie-Gomez-Team-Turkey/154
Michnes&
Moderatör
Moderatör
Michnes&

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Joe ve AshLey  Left_bar_bleue30000/99999Joe ve AshLey  Empty_bar_bleue  (30000/99999)

Joe ve AshLey  Empty
MesajKonu: Geri: Joe ve AshLey    Joe ve AshLey  Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 5:47 pm

Aynı şekilde.
Demi'yi üzdüğü için,ondan NEFRET ediyorum.
Sağol.
walworina
Moderatör
Moderatör
walworina

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Joe ve AshLey  Left_bar_bleue100/99999Joe ve AshLey  Empty_bar_bleue  (100/99999)

Joe ve AshLey  Empty
MesajKonu: Geri: Joe ve AshLey    Joe ve AshLey  Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 7:27 pm

önemli değil ne geldiyse demi'nin başıan onlar yüzünden bu yüzden nefret ediyorum
https://www.facebook.com/pages/Selena-Marie-Gomez-Team-Turkey/154

Joe ve AshLey
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ashley Tisdale
» Ashley'in HSM3'de giydikleri satılık!!!
» Güzellik savaşı:Blake /Ashley